Liliputek

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Produkty - edukacyjne

REKLAMA

ALEXANDER GRA SKOJARZENIA MÓZG

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena ALEXANDER GRA SKOJARZENIA MÓZG
10-1882_0.jpg

„Skojarzenia” bawią, uczą, skłaniają do myślenia. Pomyśl, które obrazki na planszy pasują do siebie, naciśnij znajdujące się przy nich punkty i zobacz wynik. Gra przeznaczona dla jednego gracza, w wieku od 4 lat.

GRANNA GRA KOT W WORKU

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena GRANNA GRA KOT W WORKU
10-4827_0.jpg

JAWO GRA POZNAJEMY ZAWODY

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena JAWO GRA POZNAJEMY ZAWODY
10-6835_0.jpg

Gra loteryjka ucząca nazw zawodów wraz z charakterystycznymi dla nich narzędziami. Kto zgadnie czego potrzebuje murarz do budowy domu, marynarz na statku czy listonosz? Zawartośc pudełka: 6 plansz do gry, 36 kart z nazwami narzędzi, plansza obrotowa, instrukcja. Zabawka dydaktyczna przeznaczona dla 26 graczy, w wieku od 3 lat.

GRANNA GRA LALECZKI

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena GRANNA GRA LALECZKI
10-6974_0.jpg

GRANNA GRA MIŚ PSZCZOŁY I MIÓD

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena GRANNA GRA MIŚ PSZCZOŁY I MIÓD
10-6977_0.jpg

Wszystkie misie bardzo lubią miód, dlatego każdy chce uzbierać w swojej spiżarni jak najwięcej pełniutkich baryłek. Pszczoły jednak nie tak chętnie oddają swój miód. Świetna zabawa, a przy tym nauka dodawania i odejmowania w zakresie dziesięciu. Zawartość pudełka: plansza do gry, 4 pionkimisie, 4 domki dla misiów, 5 elementów scenografii, 8 podstawek, 40 baryłek miodu, ul ramka z plastrem miodu, kostka do gry, 2 strzałki, instrukcja. Gra przeznaczona dla 14  [ Czytaj dalej ]

GRANNA GRA ZGADUJ ZGADULA

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena GRANNA GRA ZGADUJ ZGADULA
10-6980_0.jpg

KLUB PRZEDSZKOLAKA. Gra polega na odgadywaniu wierszowanych zagadek, które umieszczone są na kartach. Po drugiej stronie każdej karty namalowana jest odpowiedź na zagadkę. Zawartość pudełka: 45 kart z zagadkami (zagadki ilustrowane odpowiedzi), 4 „plasterki” sera do notowania wyników, instrukcja. Gra przeznaczona dla 14 graczy, w wieku od 47 lat.

ALFA GRA ENCYKLOPEDIA ELEKTRYCZNA

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena ALFA GRA ENCYKLOPEDIA ELEKTRYCZNA
10-7478_0.jpg

Zabawka dydaktyczna w postaci encyklopedii, zawierająca 360 pytań i odpowiedzi z różnych dziedzin nauki a także wzięte z codziennego życia. Do pytania należy znaleźć prawidłową odpowiedź, łącząc ze sobą dwa punkty, i gdy zapali się światełko oznacza, że odpowiedź jest prawidłowa. Gra elektryczna, przeznaczona dla dzieci umiejących czytać.

ALFA GRA ZNAKI DROGOWE

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena ALFA GRA ZNAKI DROGOWE
10-7479_0.jpg

Gra elektryczna, dzięki której możemy poznać znaki i zasady panujące na drogach, a także uzupełnić posiadną już wiedzę. Gra składa się z 14 plansz przedstawiających znaki drogowe i odpowiednie do nich opisy, należy przypasować do siebie odpowiedni znak i odpowiedź, i gdy zapali się swiatełko, oznacza że odpowiedź jest prawidłowa. Świetna zabawa a także nauka, przeznaczona dla jednego gracza, w wieku od 7 lat.

ALFA GRA MAŁA ENCYKLOPEDIA SKOJARZEŃ

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena ALFA GRA MAŁA ENCYKLOPEDIA SKOJARZEŃ
10-7480_0.jpg

Gra edukacyjna dla dzieci. Polega na odnalezieniu podobnych do siebie obrazków z różnymi przedmiotami, roślnami, zawodami itp. Gra przeznaczona dla 1 gracza, w wieku od 3 do 6 lat.

ABINO GRA MINI MÓZG ELEKTRONOWY

Opis Opinie Dawkowanie Sklad Cena ABINO GRA MINI MÓZG ELEKTRONOWY
10-7505_0.jpg

„Wielką frajdę dla Was mamy: Dziś grę MÓZGI przedstawiamy. Na karteczkach w niej znajdziecie najważniejszą wiedzę w świecie. Weź kartonik do swej dłoni, pomyśl, bo Cię czas niegoni. Byś za długo się nie biedził, włóż ją w szablon odpowiedzi. Kiedy lampka się zapali, zgadłeś! Brawo! I graj dalej. Jeśli błędną wskażesz rzecz, lampka nie zaświeci się. Mamy kartek aż pięćdziesiąt, odpowiedzi prawie sto. Nauczymy Cię kolego rzeczy ważnych, że ho  [ Czytaj dalej ]

Losowe produkty

  • MOXIE GIRLZ ART TITUDE LALKA
  • QUERCETTI TABLICA MAGNETYCZNA KSZTAŁTY
  • STARLINE Opel Blitz Kastenwagen A1960
  • EDUCA 500 EL. FAIRY BALLET
  • SIKU Autobus Szkolny
  • RUBBABU PIES DUŻY NA KÓŁKACH